• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пластични Морков Бонбони Контејнери - Партиски Материјали -

Пластични Морков Бонбони Контејнери - Партиски Материјали -

 
DEN 275.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Морков Бонбони Контејнери. За уникатен велигденски пресврт скријте ги овие 5 1/2" пластични моркови наместо јајца на вашиот следен лов. Идеален за полнење со бонбони и мали играчки овој портокалов зеленчук е омилен кај зајачињата зајаци.Слушавме. Овој производ беше подобрен врз основа на оценките и прегледите на клиентите. Морков Бонбони Контејнери. За уникатен велигденски пресврт, скријте ги овие 5 пластични моркови од 1/2 инчи наместо јајца на следниот лов. Идеален за полнење со бонбони и мали играчки, овој портокалов зеленчук е омилен кај зајачињата зајаци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ