• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Организатор на држачи за држачи за рачни крпи за бања, метални нивоа, 34,84 x18.9 x2.17

Организатор на држачи за држачи за рачни крпи за бања, метални нивоа, 34,84 x18.9 x2.17

 
DEN 391.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој штанд за пешкир е лесен и може да се премести од една до друга просторија кога е потребно. Направено со употреба на висококвалитетен метал, оваа решетка за пешкири е цврста и ќе трае со годините што доаѓаат. Потребно е склопување. Повеќе простор за складирање и попрактичен. Идеално за тоалетот за тоалети за бања за миење садови кујнски кујнски кујнски базен итн. Лесна инсталација - Пакет за хардверски извори вклучен и полесен за чистење. Едноставно избришете ја единицата со мека памучна крпа за да ги отстраните прашината и влагата. Модерен дизајн - убав елегантен изглед, скриен дизајн на завртки. Одлична идеја за подароци за мажи, жени, мама, дом и семејство, добар избор за Божиќ и нова година Подарок Тежина и димензии Димензија и тежина : 34.84x18.9x2.17inch (LXWXH), 8,82 bs. Тежина на производот : 7,82 bs. Број на пакет : 1. Потребно е собрание : Да. Потребни се дополнителни алатки : Вклучени сите алатки. Забелешка за мерење е користено, може да има разумна грешка. Предметите може малку да се разликуваат од фотографијата во однос на бојата заради осветлувањето или екранот на вашиот монитор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ