• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дија чајник филтер од не'рѓосувачки челик чај цедалка сребрен тон

Дија чајник филтер од не'рѓосувачки челик чај цедалка сребрен тон

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено од добра количина не'рѓосувачки челик, долготрајна издржливост за долго време. Лесно отворање и затворање Направете го овој цедалка за чај достапен за сите. Совршен начин да уживате во чаша свеж чај од пијалак! Филтрирајте ги омилените лабави лисја од чај со нашите лесни за употреба и чисти филтри за чај. Може да се справите со единечни чаши, чајници, па дури и садови за залихи, оваа чајна топка може да се користи за лабав чај од лисја, букет гарни или зачини за вашето зимско згрозено вино . Извадете го натопениот чај лист, само испуштете го со вода. и држете се суво после чисто. Спецификација Име на Производ : Чај на чај : не'рѓосувачки Steeldepth : 5cm/1 "Големина на дупката за монтирање : 7 x 4,9см/2.8 " x 1,9 "(d*h) Вкупна големина : 7,9 x 5cm/3,1 "x 2 " (d*h) Содржина на пакетот : 1 x чај strainernotes : 1. варијабилност од 1-2 mm е можна поради процесот на мерење.2. Поради разликата во поставувањето на снимањето и екранот, бојата на предметот може Бидете малку поразлични од сликите. Чај на чај, уживајте во вашиот ден од чаша освежувачки чај. Лесно се стега за да се задржи чајот или зачините безбедни . има ланец за суспендирање во топли пијалоци. Идеално за зачини или лабав чај од лисја . Намалува Плови и остатоци од чај во вашата кригла и несакани лисја што лебдат во вашата чаша. Нема потреба да го филтрирате чајот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ