• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Maseенска мода за возрасни поставени ленти за глава со сет на ткаенини од ткаенини

Maseенска мода за возрасни поставени ленти за глава со сет на ткаенини од ткаенини

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поставете го вашиот обичен, секојдневен поглед на следното ниво! Совршено спарување на додатоци за коса за работен ден, ноќно време или виси околу стилот. Овој стилски сет доаѓа со една лента за глава и три координирани грешки, кои се совршени за мешање и совпаѓање. Сите парчиња се убаво завршени за удобност и стил. 4-парчиња сет на додатоци за коса вклучува поставена лента за глава и шал-шал во леопард печатење и 2 координирани стружења на ткаенини. Скурките имаат силно еластично јадро со мека ткаенина што нема да ја оштети косата, шамијата е отстранлива. Одлично за сите видови на коса - густа, тенка, кадрава или исправена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ