• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ксинкингхао Жени Лилјани Шифон Цвеќиња Клип За Коса Пеперутка Орхидеи Клипови За Невестинска Свадба Јас

Ксинкингхао Жени Лилјани Шифон Цвеќиња Клип За Коса Пеперутка Орхидеи Клипови За Невестинска Свадба Јас

 
DEN 201.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Жени Лилјани Шифон Цвеќиња Клип За Коса Пеперутка Орхидеи Клипови за невестински Свадбен Производ продажба на поени : Совршени додатоци за летен фустан или како забава фаворизира цвет со клип,лесен за облекување.Ќе направи да изгледате пошармантно и привлечно за свадба, банкет ,роденден, забава или специјални прилики или секој ден да носите дестинација невеста, свадба на плажа или кој било крајбрежен настан!Фантастични привлечни текстури и контрасти со гламурот за големи девојки,тинејџери, млади лаици,жени,елегантни и убави.Постојат 12 различни бои шифон цвеќиња коса клипови како што покажува сликата.Цветот од роза е изработен од висококвалитетен материјал од ткаенина, 100% рачно изработен,мек и лесен, клипот за коса и брошот се метален материјал.Секој цвет од роза има комбинирана игла за брош и подлога за клип за коса. Може да се исечат на коса,ремени,панделки на капи,чанти,ленти за глава или да се закачат на тенка облека како што се кошули, тенки палта, фустани итн.Применливи прилики : погоден за свадба, крајбрежна плажа, патување, фестивал, музичка забава или секојдневен живот.Оваа игла од цвет од роза ќе привлече внимание на многу луѓе! Спецификација : 40gsize : 9 X8 X6cm Color : multicolor Material : Fabric Inclusion : 10xchifon Цвеќиња Clip Notice : ве молиме прилагодете ги ливчињата и залепете ги ливчињата заедно користејќи топол лепак!!Кога цветовите ливчиња се деформирани за време на транспортот.поради лесно пакување.Конверзија : 1 инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 инчи, 1см=10мм.ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Клип за коса.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ