• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Питсбург Стилерс Блинг iPhone 5 5S Апликација

Питсбург Стилерс Блинг iPhone 5 5S Апликација

 
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа официјално лиценцирана апликација му дава на вашиот телефон дополнителен слој на заштита. Вклучува целосна поддршка за лепило за лесна апликација за кора и стап. NFL Pittsburgh Steelers Bling i Phone 5/5 S Applique : Полиуретан доминг дава дополнителен слој на заштита. Печатена графика. Вклучува целосна поддршка за лепило за лесна апликација за кора и стап. Официјално лиценциран.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ