• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тервис НФЛ® Детроит лавови изолиран Тумблер

Тервис НФЛ® Детроит лавови изолиран Тумблер

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Печатено со еколошки растителни мастила или прав обложени со материјал без БПА директно на не'рѓосувачката површина. Тумблерите вклучуваат BPA, отпорен на протекување, лесен за чистење и лесно затворање на капакот . Тројната изолација ја намалува кондензацијата и го одржува вашиот пијалок топол до 8 часа или ладен до 24 часа (користете претпазливост со топли течности). Конструкцијата од не'рѓосувачки челик од 18/8 не'рѓосувачки челик е издржлива, а материјалот нема да ги задржи вкусовите или мирисите . За најдобри резултати, миење на рацете со сапун, вода и сунѓер без гребење . Тумблерите од не'рѓосувачки челик и шишиња имаат ограничено ограничено 5-годишна гаранција, се прават во Кина и се печатат во Венеција, Флорида.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ