• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
HON HONBTRND36NCC во. Помеѓу Ламинат Тркалезна Маса, Жетва

HON HONBTRND36NCC во. Помеѓу Ламинат Тркалезна Маса, Жетва

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Облечете ги поставките за промена на темпото како кафулиња, соби за паузи и простори За пробивање Со Помеѓу масата за да им дадете шанса на луѓето сами да се поврзат со колегите или да се разладат.08 "" работ бенд обезбедува мазна, удобно работ. Овој МЕД Помеѓу 36" " Диа.08 " " работ бенд обезбедува мазна, удобно работ. Продадени како 1 Секој. Врвот е покриен со ламинат отпорен на гребење, истурање и дамки, кој ќе изгледа одлично во годините што доаѓаат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ