• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Соработници - - Соработници Висок Притисок Ламинат Десктоп Махагони - - Махагони Правоаголник, Висок Притисок

Соработници - - Соработници Висок Притисок Ламинат Десктоп Махагони - - Махагони Правоаголник, Висок Притисок

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ламинатната Работна Површина левадо создава мазна работна станица за Седење кога е поврзана со Основата За Прилагодување На Висината На Левадо (се продава одделно). Искуство брзо, 90 секунди собранието. Едноставно преклопете ги претходно собраните нозе и заклучете ги на место со дизајн На Свифтлок што чека патент. Со Ламинат Од Махагони под висок притисок (ХПЛ), површината на работната површина е лесна за чистење и дизајнирана да се спротивстави на вдлабнатини/чипови, ултравиолетови зраци, дамки и гребнатини. Базата левадо вклучува опционални Стеги На Версатоп за прицврстување без алат на нови или постоечки работни површини (вклучен е и традиционален хардвер за монтирање). Базата левадо има интуитивно прилагодување со премиум лопатка за контрола На Пердуви И четири програмабилни поставки за меморија. Врвот И основата Левадо 1-1/8 се продаваат одделно. Повеќе Од Производителот Содржина На Пакетот : Левадо Ламинат Маса Махагони - 72х30 Монтажа Хардвер Тип На Производ : Табела Врвот Тип На Производ : Табела Врвот Производител Дел Број : 9650601 Спакувани Количина : 1 Секоја Ограничена Гаранција : 5 Година Тежина( Приближна) : 70 фунти Производител : Соработници, Ад. Име на производ : Ламинат Со Висок Притисок Десктоп Производ Линија : Левадо Максимална Носивост : 220 фунти Бренд Име : Соработници Максимална Носивост : 220 фунти Бренд Име : Соработници Земја На Потекло : Сад Собранието Задолжително : Да Табела Врвот Форма : Правоаголник База Вклучени : Нема Маса Врвот Ширина : 30 Маса Врвот Должина : 72 Производ Семејство : Левадо Маса Врвот Дебелина : 1.13 Врвот Боја/Финиш : Висок Притисок Ламинат (HPL) Врвот Боја/Финиш : Махагони Маса Топ Форма : Правоаголник База Вклучени : Нема Маса Врвот Ширина : 30 маса врвот должина : 72 Маса Врвот Дебелина : 1.13 врвот боја/финиш : Висок Притисок Ламинат (Hpl) Врвот Боја/Финиш : Махагони ?Версатоп Стеги Свифтлок Дизајн Пердуви Контрола Лопатка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ