• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дорман Задна Страна На Возачот Надворешна Рачка На Вратата-Метал За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ ГМЦ, избрани Црни Вклопувања: 2000-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2000-ГМЦ НОВА С

Дорман Задна Страна На Возачот Надворешна Рачка На Вратата-Метал За Специфични Модели На ШЕВРОЛЕТ ГМЦ, избрани Црни Вклопувања:

 
DEN 6602.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Оригиналните рачки на надворешните врати на одредени Камиони Шеви и ГМЦ често се кршат затоа што се направени од пластика. Оваа рачка за замена НА вратата На dorman OE се совпаѓа со изгледот на фабричкиот дел, но е надградена со метални компоненти за поголема издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Подобрен дизајн-материјалот на рачката на вратата е надграден од пластика на метал за поголема издржливост од фабричкиот дел. Директно вклопување-дизајнирано да одговара на димензиите и работата на рачката на залихите на одредени возила. Беспрекорна замена-одговара на изгледот на рачката на фабричката врата за да се вклопи со оригиналниот дизајн на возилото. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Силверадо 1500 Класичен : 2007 Шевролет Силверадо 1500 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Шевролет Силверадо 2500 ХД Класичен : 2007. Шевролет Силверадо 2500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Шевролет Силверадо 2500 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 Шевролет Силверадо 3500 Класичен : 2007 Шевролет Силверадо 3500 : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006. Гмц Сиера 1500 Класичен : 2007 Гмц Сиера 1500 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Гмц Сиера 2500 ХД Класик : 2007 Гмц Сиера 2500 ХД : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Гмц Сиера 2500 : 2000, 2001, 2002, 2003, 2004. Гмц Сиера 3500 Класичен : 2007 Гмц Сиера 3500 : 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Метал.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ