• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колекција На Брегот На заливот Тркалезна Акцентна Маса Со Дрвен Врв, Црна

Колекција На Брегот На заливот Тркалезна Акцентна Маса Со Дрвен Врв, Црна

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата залив брег тркалезна странична маса додава модерен современ стил во секоја дневна соба или семејна соба. Мебелот со акцент е одличен начин за целосно менување на изгледот и чувството на вашиот животен и забавен простор. Ослободете се од оние стари незгодни квадратни крајни маси и засилете се. Тркалезната странична маса за собирање на брегот на заливот има пониска полица што е одлично за намалување на нередот и одржување на работите организирани. Собраните димензии на тркалезната странична маса се должина од 18 Инчи со длабочина од 18 Инчи со висина од 22 Инчи. Црна завршница. Собранието трае околу 20 минути. Направено од кинески јавор, познат и како гумено дрво, обновлив ресурс. Кинескиот јавор не е поевтино меко дрво кое лесно вдлабнува и гребе. Кинескиот јавор, во исто семејство како и американскиот јавор, е тврдо дрво тежок, густ и издржлив. Оваа табела ќе трае со години и со соодветна грижа изгледајте добро како ново долго откако ќе го вратите дома.ШИФРА : Колекција На Заливот Адиб008о0з6му Тркалезна Акцентна Маса Со Дрвен Врв, Повеќе Бои : модерната маса за акцент има пониска полица која е одлична за намалување на нередот и одржување на работите организирани. Димензии : 18"Л х 18"Д х 22" Х. Оваа современа табела за акцент е направена од еколошки Кинески Јавор, познат и како гумено Дрво, обновлив ресурс. 90-ден ограничена гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ