• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Канон ЕОС Бунтовник Т-Дигитална камера-Висока Дефиниција-SLR-18. Пратеник-оптички ЗУМ ЕФ - С Е II и ef III леќи-црна

Канон ЕОС Бунтовник Т-Дигитална камера-Висока Дефиниција-SLR-18. Пратеник-оптички ЗУМ ЕФ - С Е II и ef III леќи-црна

 
DEN 10479.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Во суштина, со креативен автоматски режим, можете да експериментирате и да дознаете повеќе за фотографијата додека сеуште правите прекрасни фотографии. Овој првокласен сензор е СО ГОЛЕМИНА НА АПС-Ц за ефективно видно поле од 1,6 х и има многу исти технологии како што ги користат професионалните Канонски камери за да го максимизираат собирањето на светлината на секој Пиксел, помагајќи да се осигураат дека сликите се снимени убаво и брилијантно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ