• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нортлајт 48 Црвено Здолниште За Новогодишна Елка Со Раб

Нортлајт 48 Црвено Здолниште За Новогодишна Елка Со Раб

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете ги завршните допири на Вашата Новогодишна елка со ова кардинално здолниште од црвено дрво со дизајн на раб. Здолништето од дрво е подготвено за употреба како што е, или можете да додадете свои специјални допири. Совршен за сите видови празнични украси, вклучувајќи дисплеи за мантија, маси, централни парчиња и многу повеќе!. Карактеристики на производот : Дизајниран Со искривени рабови. Затворање на прицврстувачот за кука и јамка. Инструкции за нега : место чиста само. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 48" дијаметар. Материјал(и) : почувствувано црвено Здолниште За Новогодишна елка со раб. Карактеристики кошула со тркалезно дрво со дизајн на рабови. Затворање на кука и прицврстувач; се препорачува само за внатрешна употреба. Здолништето на дрвото има дијаметар од 48 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ