• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Скоро природен пластичен венец, 20,00 “

Скоро природен пластичен венец, 20,00 “

 
DEN 416.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Препорачано само за употреба во затворен простор. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Одлично за сезонски приказ, овој декоративен венец од 20 “(во обем) го прави поканувачкиот акцент и несомнено ќе ја трансформира привлечноста на предните врати на секој дом во текот на целата сезона на празници. Димензиите на ширина се исто така пресметани од најоддалечената испружена димензија .Скоро природно ажурирање на вашите омилени сезонски акценти и додадете малку привлечност на вашиот дом или влез во канцеларијата со убавината обезбедена од овој вештачки венец комплетно дизајниран од балансирана мешавина на зеленило Русс и кедар, сите внимателно надополнети со црвени бобинки кои изгледаат неверојатно доживотно и Пар на манжетни за допир на згодна цврстина. Вашето вештачко растение ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ