• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Редовно вклопена нога на машката со врски со мажи

Редовно вклопена нога на машката со врски со мажи

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Редовно засилување на машката машка машка jeanmake jeanmake вашата гардероба поодржлива со редовниот Jeanан на машката „Вранглер“. Колекцијата Indigood ™ на Wrangler создава поодржлив Jeanан со употреба на еколошка техника на умирање од пена, без недостаток на стил. Овој редовен зашилен Jeanан има редовно вклопување низ седиштето и бутот, но нејзината заоблена нога додава повеќе модерен допир што ќе го однесе вашиот ансамбл нагоре. Конечно, еве еден пар фармерки за кои може да се чувствувате одлично и да изгледате одлично облечени во текот на целиот ден. Редовно вклопување на ногата на машката со врвови на ногата на Wrangler, направете ја вашата гардероба поодржлива со редовниот Jeanан на мажите на Wrangler®. Колекцијата „Индигуд“ на Wrangler создава поодржлив Jeanан со употреба на техника за умирање на еко-пријателска пена. Овој зашилен Jeanан има редовно вклопување низ седиштето и бутот. Засилената нога додава повеќе модерен допир што ќе го однесе вашиот ансамбл нагоре. Конечно, еве еден пар фармерки за кои може да се чувствувате одлично и да изгледате одлично облечени во текот на целиот ден.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ