• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Miabella Women 4- Carat London London Blue Topaz Carat Diamond 14kt Бело злато коктел прстен

Miabella Women 4- Carat London London Blue Topaz Carat Diamond 14kt Бело злато коктел прстен

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Ноември Роден камен. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Дијамантско сечење : круг. Коктел прстен. Дијамант. Јасност на дијаманти : Си. Засилен со полирана завршница, овој инспириран дизајн заслужува да биде избркан. Лондон Сини скапоцени камења на Топаз. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Изработено во 14 KT бело злато. Големина на лондонскиот сина топаз : (10x10mm).Извлечете елеганција и шарм со овој гламурозен миабела Лондон сино топаз и дијамантски коктел прстен. Изработено во бујно 14-карат бело злато, овој прекрасен прстен се одликува со еден тркалезен, лондонски лондонски сина топаз скапоцен камен (10x10mm) и 38 кружни, микро-поставени дијаманти (G-H, Si).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ