• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена На Сијалицата За Фрижидер За Фрижидерот Кенмор Сирс - Компатибилен Со Сијалицата Фригидер

Замена На Сијалицата За Фрижидер За Фрижидерот Кенмор Сирс - Компатибилен Со Сијалицата Фригидер

 
DEN 718.24

Количина на стоки
Достапно на барање

241555401 Фрижидер Сијалица Замена За Кенмор / Сирс 25361892800 Фрижидер-Компатибилен Со Фригидер 241555401 Сијалица забелешка : ова е Почетна Компоненти Бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Почетна Компоненти Замена за 241555401 Фрижидер Сијалица За Кенмор / Сирс 25361892800 фрижидер. Материјали со врвен квалитет за трајни перформанси и издржливост. Лесно поправете САМ за мртво светло за фрижидер. Основен Тип : Е26. Компатибилен Со Фригидер 241555401 Сијалица. Спецификации : 40 W, 120 V.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ