• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сладолед Кафе Шема Фланелен Фрли Ќебе Мека Топла Плажа Троседот Патување Кампување За Деца Момчиња Девојки Подарок Хамбургер Помфрит Пица

Сладолед Кафе Шема Фланелен Фрли Ќебе Мека Топла Плажа Троседот Патување Кампување За Деца Момчиња Девојки Подарок Хамбургер

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиленкасто мазно. Тој е топол, удобен и лесен, што го прави разноврсно ќебе погодно за сите сезони. Тој е совршен придружник за да се гушкате заедно додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, да се опуштите во кревет или да додадете дополнителен слој во студените ноќи и утра. ● Големина И Нега : ние нудиме три големини за избор : 30" × 40 ", 40" × 50 ", 50" × 60 ", 60" × 80 ". Бидејќи може да има некои набори во вакуумското пакување, тоа ќе се врати во нормала по миењето и сушењето. Измијте го одделно во ладна вода и исушете го во тамблер со ниска температура. Не Двоумете се, фрлете ги нашите ќебиња во машината за перење и тие ќе станат помеки по секое чистење!. ● Висококвалитетна и совршена декорација : ова ќебе е изработено од висококвалитетен 100% висококвалитетен Полиестер Од Микрофибер, кој е кадифен, лесен и издржлив. Има прекрасни дезени и цветни текстури, што го прави одличен подарок за вашиот дом! Анти избледување, не пилинг. Додадете допир на текстура во вашиот простор за живеење со ова цветно ќебе. Обезбедува совршени украси и комплименти за вашиот тросед, софа, кревет и дневна соба. Закачете го на канцелариската фотелја за да ја декорирате вашата тинејџерска спална соба Или универзитетски студентски дом Сладолед Шема На Кафе Фланелен Фрли Ќебе Мека Топла Плажа Троседот Патување Кампување За Деца Момчиња Девојки Подарок Хамбургер Помфрит Пица.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ