• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сајхи Тропски Макси Цврст Фустан Фустан Плажа Жени Без Ракави Без Грб Оглавник Женски Фустан Големина На Фустан Жени

Сајхи Тропски Макси Цврст Фустан Фустан Плажа Жени Без Ракави Без Грб Оглавник Женски Фустан Големина На Фустан Жени

 
DEN 335.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Тропски Макси Цврст Фустан Фустан Секси Плажа Жени Без Ракави Без Грб Оглавник Женски Фустан Големина На Фустан 12 Женски Пол : Женските Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот моден дизајн, ,висок квалитет! Сезона : Летоповеќе ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Дебелина : Стандарден Материјал : Тип На Полиестерска Шема : печатете ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Повод : Секојдневен Пакет вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Дебелина На Женскиот Фустан : Стандарден. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи). Повод : Повик. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ