• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Моден Печатење V Вратот Краток Ракав Кошула Летен Фустан

Женски Моден Печатење V Вратот Краток Ракав Кошула Летен Фустан

 
DEN 512.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Детали : * Големина На Ознака : S-XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlbust (см)909498102 Bust (инч)35.437.038.640.2 Ракав (см)38394041sleve (инч)15.015.415.716.1 Половината (см)84889296 Waist (инч)33.134.636.237.8 Должина (См)125126127128 должина (инч)49.249.650.050.4 измерено пред да се истегне,Познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* ставка ткаенина : 99% полиестер+1% спандекс* Боја На Предметот : бела,црна(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : женски фустан,летен фустан,в врат,фустан за печатење,елегантен* состојба на предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : 1)применлив пол : жене2)должина на облека : обичен фустан3)еластичност : еластичност4)шема : печатење5)Стил : мода,секојдневен,боеми6)соодветна сезона : лето 7) апликација : одмор,одмор,плажа,дневно* содржина на пакетот : 1*Фустан (други предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за споредба со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како табелите со големина на рамно мерење : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Мека, стилска и удобна за носење. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Задолжителен предмет за вашето секојдневно носење. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ