• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханзидакд Плус Големина Фустани Дами Пролет Лето И Aut Еднобојна Мода Лабава Боемска Краток Ракав Тркалезен Врат Еднобоен Памук И Ленен Појас Макси Фустан

Ханзидакд Плус Големина Фустани Дами Пролет Лето И Aut Еднобојна Мода Лабава Боемска Краток Ракав Тркалезен Врат Еднобоен Памук

 
DEN 295.84

Количина на стоки
Достапно на барање

66" Должина : 146cm/57. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате.09" Рамо : 64cm/25.09" Должина : 138cm/54. Големина : XL САД : 10-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-14 ЕУ : 40-40 Биста : 120cm/47. женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен материјал, кој е флексибилен и дише.15 "Половината : 140cm/55. Големина : Л САД : 8-8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-12 ЕУ : 38-38 Биста : 115см/45. Големина : XXXL САД : 14-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-18 ЕУ : 44-44 Биста : 130cm/51.69" Должина : 136см/53.Големина : С САД : 4-4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-8 ЕУ : 34-34 Биста : 105см/41. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).28" Рамо : 58см/22. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате. Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден.20 "Ракав : 22cm/8. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања, и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во најбрзо време.18 "Половината : 135cm/53.12 "Половината : 145cm/57. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Не гледам преку fress Design Jomens cresserences, секојдневен дневен салон облека сет, мода улична облека излегување носат, покаже свој стил quodication € Лето, патување, шопинг, пријатели собир, партии, одмор патување, излет, дома, секојдневниот живот} Совршен Подарок Forffort И Лесен Фустан, исклучителна мода и секси дизајн.27" Должина : 144cm/56.41 "Ракав : 20cm/7. Големина : XXXXXL САД : 18-18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22-22 ЕУ : 48-48 Биста : 140cm/55.91" Должина : 132см/51.87" Должина : 142cm/55. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.31" Рамо : 57см/22.83 "Ракав : 16см/6.02 "Ракав : 19cm/7.15" Рамо : 62cm/24.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ