• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Американската Екипа Фирма Држете Стил Гел 3. Оз

Американската Екипа Фирма Држете Стил Гел 3. Оз

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уште го барате најдобриот машки гел за коса? Добијте максимално задржување и сјај без лупење и врева Со Американската Фирма За Стилизирање На Екипажот. Додека уникатната полимерна мешавина додава дебелина и дефинирана контрола, природните екстракти од семе од шафран и корен од женшен внесуваат нишки со надополнување на хранливите материи. Оваа формула без алкохол има ниска рн за одржување на избалансирана хидратација на косата и скалпот и спречување на чешање или иритација. Американската Екипа Фирма Држете Стил Гел (Цевка) 3.3 Мл.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ