• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Gorilla Sport Snot Gel 270g - Гел Депортиво Моко де Горила

Gorilla Sport Snot Gel 270g - Гел Депортиво Моко де Горила

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако сте спортист во потрага по гел за коса што е доволно силен за да ја задржите косата на место додека постигнувате голови, пукате три-покажувачи, Роб Хомерунс, скокајте пречки, трчате маратон или лизгајте низ мразот кон пичката, гел Моко де Горила Спорт е дизајниран за вас! Тоа е гел за коса што има сила да се заклучи во вашата фризура дури и додека се потите. Gorilla Snott Sport Gel е формулиран да биде силен, но не остава остаток зад вашата коса. Продолжете да достигнувате максимални перформанси во вашата атлетика, додека сè уште одржувате совршен стил со гел моко де горила спорт. Нанесете дел од Gorilla Snot Gel Sport Energizer на прстите и започнете со стилизирање. Не внесувате. Избегнувајте контакт со очите. Поставете дел од Gorilla Snot Gel Sport Energizer на прстите и започнете со стилизирање. Не внесувате. Избегнувајте контакт со очите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ