• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
АХГ мотор цилиндричен заптивка на главата

АХГ мотор цилиндричен заптивка на главата

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Apex Automobile Parts Inc Inc Cylinder Cylinder Head Gead заптивка изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме заптивка на главата на моторот на цилиндерот за буквално секој автомобил на патот денес. Apex Automobile Parts Inc Inc Cylinder Cylinder Head заптивка е достапна за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Apex AHG312 GEAD заптивка на главата на моторот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ