• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Капа За Полнење Гас Капа За Заклучување На Резервоарот За Гас Со Клучеви Делови Од Нерѓосувачки Челик

Капа За Полнење Гас Капа За Заклучување На Резервоарот За Гас Со Клучеви Делови Од Нерѓосувачки Челик

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : 1. Универзално за повеќето мотоцикли, За Хонда РУКУС, ЗА ТАОТАО, ЗА РОКЕТА, ЗА ЏОВАНИ, за БАЈА итн.2. Зборовите OPNE и ЗАКЛУЧУВАЊЕ се врежани на капакот, и постојат соодветни индикации операција насока стрелка, кој е лесен за ракување.3. Одличното капаче на резервоарот за гориво може подобро да ја заштити клучалката од вода или блокада.4. Доаѓа со 2 клучеви, капачето на резервоарот за гориво може лесно да се отвори, што ви носи многу погодност.5. Изработени од нерѓосувачки челик со професионална изработка за да обезбедат стабилни перформанси и долг работен век.Спецификации : Тип На Ставка : Резервоар За Гас Капматеријал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрена Облека : може да одговара за многу скутери погоден ЗА ХОНДА Рукусфит За Таотаофит За Рокетафит За Тенкфит За Џованифит За Бајафит За Сончање За Казумафит За Веручифит За Патување За SEASENGFit За XTREMEFit За Јакелфит за Шумски Пожар За Стримфит За Иглфит За Редкатфит За Јибенфит За Џонвејфит за џмстарфит За Аимексфит За Тнгфит За Дијамофит За Керолсоодветен За Баотиски 9ер Модели Итн.Список на пакети : 1 x Капачето на Резервоарот за Гориво 2 x Клучеви Доаѓа со 2 копчиња, капачето на резервоарот за гориво може лесно да се отвори, што ви носи многу погодност . Изработени од нерѓосувачки челик со професионално производство за да обезбедат стабилни перформанси и долг работен век. Одличното капаче на резервоарот за гориво може подобро да ја заштити клучалката од вода или блокада. Капаче За Полнење Гас Капа За Заклучување На Резервоарот За Гас Со Клучеви Делови Од Нерѓосувачки Челик.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ