• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Црвен грав натурас 8. Оз - Фријол Ројо

Црвен грав натурас 8. Оз - Фријол Ројо

 
DEN 41.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Секој треба да проба црвен грав на Натура во одреден момент. Тие се срдечни, здрави и вкусни и прават прекрасен додаток на чајната кујна за храна на кој било готвач. Црвените грав се природно полни со хранливи материи кои се добри за организмот и тие се малку со маснотии. Тие содржат и растителни влакна, што повеќето од нас треба да јадат повеќе за добро здравје. Црвениот грав на Натура е природен производ што може да се ужива како главно јадење. Тие се лесни за подготовка и се полнат со или без додавање на други јадења. Вкусни начини да ги подготвите вклучуваат зачинување со путер, супа или зачини за да одговараат на личен вкус. Црвениот грав може да се додаде на други рецепти за шарен акцент. Тие работат добро со салати за да додадат протеини и влакна. Тие се исто така вкусни кога се додаваат во супи од зеленчук или јадења со ориз. Многу луѓе сакаат да јадат зачинета црвена грав со додавање топол сос. Како и да е, ги јадете, тие се вреден извор на храна. Viene lista para servir.estã¡ hecha a base de granos molidos de frijol 100% природни, зачувани гревови ni colorantes, подготовки кон состојки cuidadosamente seleccionados y con altos estã¡ndares de calidad.con alto contenido nutricionional.viene lista servir.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ