• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Моросо Капак На Гуми В Вшмукување Чаши

Моросо Капак На Гуми В Вшмукување Чаши

 
DEN 2126.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Дистрибуцијата На Моторната Состојба го постави темпото за автомобилски компоненти со високи перформанси за трки, улична и теренска употреба. Карактеристики На Капакот На гумата Со Вшмукување Купвинилсукциски Куп За Гуми До 42" Широк И 36" Лонгморосо Лого - ШКУ : Mtrst122549 Moroso® Капаците на Гумите ги одржуваат притисоците во гумите конзистентни со блокирање на жешките зраци. Направено од солиден винил од 6 мил што ја рефлектира надворешната површина ламинирана до изолациона подлога на полискрим. Целосно перат. Користи вшмукувачки чаши и виси како завеса на телото.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ