• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бидобибо Училишен Прибор Безначаен Молив, Вечен Молив, Неограничено Техничко Пишување, Вечен Молив, Пенкало Без Мастило, Заменливи Обележувачи На Графитни Пенкала

Бидобибо Училишен Прибор Безначаен Молив, Вечен Молив, Неограничено Техничко Пишување, Вечен Молив, Пенкало Без Мастило, Заменливи

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : . Содржи : . Металното пенкало што може да се избрише може да замени до 100 обични моливи со компресирана врвка, без острење или менување на полнењето. Уредно наредени моливи во кутија за подароци ги прават совршен подарок за секој уметник.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ