• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена на REPT100170Q Карактеристично со Toyota Highlander левиот возач халоген со сијалички CAPA сертифициран

Замена на REPT100170Q Карактеристично со Toyota Highlander левиот возач халоген со сијалички CAPA сертифициран

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Специфит на производи : Директен Fit Quantity Продаден : Продадена индивидуално Type : Композитколор/финиш : Јасна леза за леќи : Со сијалица (и) Извор на светлина : Halog Encertification : CAPA сертифицирани забројни броеви : 8.115 E+125 Replaces Parts Link Број : To2502202 Cinter Change Дел број : 811500 E120 гарантирање на неограничено-километражата со стандарди на ОЕ што се користат во текот на процесот на производство, нашите фарови нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да го запали патот ноќе или во лоши временски услови. Фитдезифицирана како директна замена во согласност со точките/SAE за вашите оригинални фарови. обложена на бавно пожолтување. Делтимен квалитет и безбедност на обезбедување на производство во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да исполнуваат строги стандарди за вклопување и издржливост.Модерна технологија што успева и LED фарови достапни кога ОЕ опремени, како и ксенон и халоген. Сертифициран CAPA Произведено од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatiational со следниве возила : Позиција : Левфитнота : За нас Изграден Model Stoyota2010 Highlander Sport го заменува бројот на ОЕ : 8.115 E+125. Го заменува бројот на делови : TO2502202 C. Број на размена на дел : 811500 E120, TO2502202.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ