• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена REPG100103Q Фарови Компатибилен со 2007-GMC YUKON XL Право Патнички Халоген СО СИЈАЛИЦА CAPA Сертифициран

Замена REPG100103Q Фарови Компатибилен со 2007-GMC YUKON XL Право Патнички Халоген СО СИЈАЛИЦА CAPA Сертифициран

 
DEN 2399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

КАПА СЕРТИФИЦИРАН Произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена НА ОЕ за вашиот оштетен или постар фабрички дел.СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена Директна Количина : Продадена поединечно тип : Композитна Боја/Завршница : Јасно Склопување На Леќи : Со сијалица(и)Извор На Светлина : Халогенсертификација : ЦАПА Сертифициран Заменува Ое Број : 20969897 Заменува Делсврзница Број : Гм2503318 Размена На Дел Број : 20969897, ГМ2503318 Гаранција : 1-годишна Гаранција за неограничена километража Со Стандарди За Ое Што се Користат во текот на производниот процес, Нашите Фарови Нудат КВАЛИТЕТ На Врвно ниво И Мир НА Умот ПО Прифатлива ЦЕНА, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да го осветли патот Ноќе Или Во Лоши Временски Услови.Крајна Гаранција За Квалитет И Безбедност Произведени ВО iso 9001 : 2000 И QS9000 сертифицирани објекти. Фабрика Запечатена-Сосема нова во кутија.Приклучок-и-игра жици.Нашиот процес на контрола на квалитетот гарантира дека сите производи ги исполнуваат строгите стандарди за поставување и издржливост.Карактеристики и Придобивки : Пад-Во Fit Designed како точка/SAE-во согласност директна замена за вашиот оригинален фарови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ