• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хибрид на голф Taylormade

Хибрид на голф Taylormade

 
DEN 3999.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спасувањето М4 отелотворува сè што сакате во хибриден клуб. Со обликувањето дизајниран да работи преку различни услови и низок CG за лесно лансирање, голферите имаат нов клуб „go-to“ за секоја ситуација на курсот. Две внатрешно сплит масовни влошки кои ја зголемуваат инерцијата за да испорачаат поголема брзина на топката низ лицето. Козметика со два тона круна во форма на низок профил обезбедува изглед што инспирира од доверба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ