• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нуе Од Новформ Хибриден Душек За Поддршка, Кралица

Нуе Од Новформ Хибриден Душек За Поддршка, Кралица

 
DEN 3488.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Тоа е натпревар направен во рајот на спиењето. Хибридната комбинација на внатрешни калеми и гел мемориска пена создава мешавина на поддршка и удобност тоа е навистина најдоброто од двата света. Напредната пена за проток на воздух е 3 пати повеќе дише од традиционалната мемориска пена и обезбедува длабоко олеснување на притисокот на зглобовите. Внатрешниот систем на индивидуални џебни калеми прецизно се крева и усогласува, за одговорна поддршка на грбот и телото. Во основата, цврст периметар на пена ви дава трајна стабилност и поддршка на работ. Доживејте го ресторативниот одмор што ви е потребен за да продолжите да растете и сјаете секое утро. Нуе Од Новформ Кралицата 10 инчен хибриден внатрешен пролет и дизајн на мемориска пена со гел се чувствува средно цврсто. Прекрасно прилагодена покривка со ладен допир со цевки од роза и база на шампањ. Подобрен слој на проток на воздух со максимално олеснување на притисокот за смирување на удобноста. Индивидуално џебни калеми за одговорна целосна поддршка на телото. Хипоалергичниот дизајн и антимикробниот третман за заштита на производот помагаат вашиот простор за спиење да се чувствува свеж. Еко-пријателски покрие со одржлив, ГРС-сертифицирани рециклирани материјали. Бесконтактно пакување; кутија за лесна испорака. 10-годишна гаранција; сертипур-us® сертифицирана пена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ