• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женскиот Облак На Ворнер Беспрекорен Хипстерски Стил-RU3234P

Женскиот Облак На Ворнер Беспрекорен Хипстерски Стил-RU3234P

 
DEN 254.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Прегрнете ја удобноста и прегрнете ве Со Ворнер?долна облека. Со огромен број колекции што одговараат и ласкаат на секоја крива на кој било начин на живот. Лизгајте во овој сериозно мек беспрекорен хипстер со низок пораст. Широк, без копање еластичен појас за целодневна удобност. Моделот на вештачка чипка додава стилски талент. Путер мек микрофибер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ