• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вежбајте Пондерирани Обрачи За Возрасни И Деца, Прилагодливи Делови 2lb Отстранлив Професионален Мек Фитнес Обрач, Тренингот За Вежбање Со Јачина На Јадрото За Слаб

Вежбајте Пондерирани Обрачи За Возрасни И Деца, Прилагодливи Делови 2lb Отстранлив Професионален Мек Фитнес Обрач, Тренингот

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : секоја комбинација од три големини, погодна за почетници на професионалци! Дијаметарот на комбинацијата од 8 секции е околу 37,5 инчи. Ние исто така можеме да намалиме еден или два дела за да формираме калории од 7 или 6 пресеци : ова е опрема за фитнес и тренинг погодна за жени, мажи и деца. На ротирачките обрачи им треба многу физичко движење, што не само што е забавно, туку и ја постигнува целта за слабеење и обликување на шармантни облини лесен за НОСЕЊЕ : дизајнот што се одвојува ни овозможува брзо да го собереме и користиме насекаде, да го ставиме во ранец, да вежбаме и да изгубиме тежина во секое време. Идеален за дома, канцеларија, теретана, патување, дури и плажи. Согорувајте калории во секое време, насекаде!ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Иновативни СТОМАЧНИ + компјутерски материјал внатрешна цевка, постабилна и издржлива. Меката НБР пена со висока густина ви обезбедува максимална заштита за време на вежбањепредпродажба И ПОСТПРОДАЖНА УСЛУГА : ако имате какви било прашања или проблеми во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ќе го решиме за вас во рок од 12 часа обрач За Вежбање. Вежбајте Пондерирани Обрачи за Возрасни и Деца, Прилагодливи 8 Секции 2lb Отстранлив Професионален Мек Фитнес Обрач, Тренингот За Вежбање Со Јачина на Јадрото За Слабеење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ