• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Статички Трева Прамен Модел САМ Рачно Изработени Материјали Сценографијата Трева Рачно Изработени Симулација Модел За Воз Пејзаж Железнички Вештачка Трева Модел

Статички Трева Прамен Модел САМ Рачно Изработени Материјали Сценографијата Трева Рачно Изработени Симулација Модел За Воз Пејзаж

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Прилагодете се на различни површински терени, како што се модели на песочни маси, градежни маси за песок, модели на возови итн.Тревнитеters се и јасно видливи.Кластерите на трева се неправилни треви, со висина од 10мм и кутија од околу 49.Изработка на песок маса модел материјал дрво одлуки модел дрво, позадина помошни материјали, итн. прецизно изработен модел на песочна маса, висок симулациски ефект, чисто рачно изработен.Спецификација : Материјал : Боја : Табела Со Темна Големина : Големина : 10x10cm/3, 94x3, 94nchpackage Вклучува : 1 кутија (3 Pcs) x модел на растенијата : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг! Трева Рачно Изработени Симулација Модел Сцена Симулирани. Трева САМ Рачно Изработени Материјали за Декор. Градење Модел Трева Туф Материјали.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ