• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Полиедрални Коцки Со Смола, Исклучителна Шема Преносни Коцки Од Смола Поставени За Игри Со Улоги

Полиедрални Коцки Со Смола, Исклучителна Шема Преносни Коцки Од Смола Поставени За Игри Со Улоги

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Полиедрални Коцки со смола, Извонредна Шема Преносни Коцки Од Смола Поставете 7 парчиња За Играње Улоги Спецификација : Тип На Ставка : Сет На Коцки Од Смола Материјал : Список На Пакети Со Епоксидна смола : 7 Полиедрални Коцки Со смола Јасен Број : Кога се тркалаат коцки, јасно можете да го видите бројот, да обезбедите правичност за време на играта на табла. Дури и тркалање во голема брзина, се уште може недвосмислена види број. Тркалање на рамнотежа : Коцките се совршено избалансирани, кои нема да се тркалаат на едната страна и ќе можете да фрлате на стабилен, избалансиран начин, да обезбедите фер игра. Исклучителна Шема За Печатење : Секоја коцка има елаборирана светла боја и е изработена. Со уникатен и кул бои изглед, генерал е многу привлечна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ