• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Континентален сон, 4 Сплит БО пролет Фондација за душек, добро за грб, не е потребно собрание, големина на кралот

Континентален сон, 4 Сплит БО пролет Фондација за душек, добро за грб, не е потребно собрание, големина на кралот

 
DEN 2079.84

Количина на стоки
Достапно на барање

"Ние сме горд производител на најквалитетни душеци и извори на кутии, со највисоки стандарди во трајност, квалитет, удобност и убавина. Сите наши производи треба да се осигураат дека ќе добиете само најдобра! Оваа ставка е дел од нашата Холивудска колекција, ги има следниве карактеристики : Оваа пролет на кутијата е уникатно дизајнирана да ви даде вид на непречена природа за спиење наменета. Фондацијата Вуд, Вејтон Бокс ги исполнува федералните стандарди 1632 и 1633 противпожарна код. Подготвени за просторијата вклучува пролет на кутии, давањето Клучните компоненти за креветот за една одлична цена обезбедуваат квалитет на кој можете да сметате. Ние ги произведуваме нашите комплети за постелнина само во согласност со строгите стандарди за квалитет, пролетта доаѓа поделена за лесно да помине низ тесни ходници и врати од кутијата за разделување на дрво е висока 4 инчи висока Достапно во близнак, близнак XL, полн, полн XL, кралица, крал и Калифорнија крал целосно собрани- пролетта на кутијата е подготвена да ја користи оваа кутија пролетта е добра за сите душеци силни и цврсти кутии пролетни и лесни испораки "" Ние ние Гарантирајте го и така и нашите клиенти. "" Па, што чекате? Кликнете на копчето Купи за да го нарачате вашиот душек сега!


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ