• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ниво над вратата што виси туш кади со држач за сапун и куки, сребро

Ниво над вратата што виси туш кади со држач за сапун и куки, сребро

 
DEN 313.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Може да висат жилет, сунѓер за туширање и четка што обезбедува дополнителна погодност, не треба да купувате дополнителни Држач на сапун . Постојат и куки дизајнирани за складирање на жилети, топки за бања и крпи .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ