• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кафепрес-Класа На Дипломирање Идеја Чаши-Оз Керамичка Кригла - Новина Кафе Чај Чаша

Кафепрес-Класа На Дипломирање Идеја Чаши-Оз Керамичка Кригла - Новина Кафе Чај Чаша

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Класа На Идеја За Дипломирање Од 2023 Година Чаши - 11 мл Керамичка Кригла-Новина Шолја За Чај Од Кафе Овој стандард, 11 мл шолја за кафе е совршен придружник на прибор за пиење. Мазната бела керамичка и лесна рачка за држење се чувствува одлично во вашата рака додека ја пиете утринската пијалак или попладневниот чај. Користете го дома или во канцеларија како држач за пенкало, прикажувајќи го смешниот или симпатичен дизајн. Дизајнот е професионално отпечатен, што го прави совршен подарок за новина и за мажи и за жени, млади или стари. И грижата за оваа кригла за кафе е цинк, бидејќи може да се користи во машина за миење садови или микробранова печка. Класа На Идеја За Дипломирање Од 2023 Година Чаши - 11 мл Керамичка Кригла-Новина Чаша За Чај Од Кафе. Капацитет од 11 унци, мерки 3.75 "х3". Издржлива керамика, микробранова печка (горна решетка) и безбедна машина за миење садови. Изберете класична бела, или опционална црна рачка и внатре. Кафепрес нуди лесно враќање, размена и 100% гаранција за враќање на парите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ