• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Висока Котон-11оз Керамичка Бела Кафе Кригла

Висока Котон-11оз Керамичка Бела Кафе Кригла

 
DEN 238.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Високо Cooton - 11oz Керамички Бело Кафе Мугоне (1) исклучително одличен обичај направи 11oz чаша за кафе втиснат со сликата на сликата. Печатена со најнова технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да исчезне! Прави одличен подарок или додаток во вашата кујна или колекционерски предмети!Клучни зборови : Смешен Хумор Шолја За Шолја За Кафе Лате кофеин птица со висок коутон обична кокошка евроазиска кокошка вода птица водна птица животински диви животни пливаат видови птици американски бренд : Средината НА Патот ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова шолја за кафе 11оз е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова шолја за кафе 11оз е изработена од најапсолутна керамика со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла е безбедна во микробранова печка и безбедна за миење садови. Обидете се и со миење раце. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ