• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Флавија, Лав48000, Гулаб Топло Чоколадо Фрешпак, Картон

Флавија, Лав48000, Гулаб Топло Чоколадо Фрешпак, Картон

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Свиленкасто мазно, вкусно топло чоколадо се прави со најдобрите состојки, вклучително и вистински чоколаден алкохол. Уживајте во незаборавно искуство со Чоколадни Гулаби. Секој Фрескоживопис содржи точна количина за да свари совршена една чаша топло чоколадо и делува како комора за пијалак за вашиот пијалок, така што вашата чаша никогаш нема вкус на последниот пијалок што бил сварен. Свежите пакувања се користат Во Создавањето На Флавија 150, Создавањето 200 и Создавањето 500 (сите се продаваат одделно). Едноставно лизнете ја торбичката во вратата на пакувањето, а машината ја пробива заптивката на пакувањето за да го создаде вашиот вкусен пијалок. За одржливост со една услуга, иновативните торбички се рециклираат 100 проценти преку терацикл.Флавија Гулаб Топло Чоколадо Фрешпак, 72 / Картон (Количина) Свиленкаста мазна, гулаб чоколадо искуство со само 80 калории по пакување. Компатибилен со сите пивари Со една порција Флавија. Со подготовка Од пакување До чаша Флавија, ништо не ги допира состојките освен топла вода, осигурувајќи дека вашиот пијалок нема вкус како претходните пијалоци. Свежите Пакувања со една порција остануваат целосно запечатени до моментот кога се приготвуваат, елиминирајќи ја изложеноста на светлина, воздух и бактерии. Иновативни торбички што се рециклираат преку Терацикл благодарение На посветеноста На Флавија за одржливост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ