• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
3 8 Х 1 4 Стр 1 4 Ф 1 2 Л Ланаркшир Врежан Дрво Круна Калапи, Алдер

3 8 Х 1 4 Стр 1 4 Ф 1 2 Л Ланаркшир Врежан Дрво Круна Калапи, Алдер

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оригиналното обликување на круната од дрво се користи во домови и комерцијални простори со векови. Познат по елегантни форми и украсни детали, ништо сосема обезбедува богатство и топлина како вистинско дрво. Обликувањето на дрво може да биде чисто обложено или обоено за да ја покаже својата природна убавина и шеми на жито и е ценет избор меѓу сопствениците на куќи, градежниците и дизајнерите за неговите безвременски квалитети од високата класа. Лесно се сече и инсталира со користење на стандардни алатки за обработка на дрво. Конструкција од цврсто дрво за издржливост и долговечност. Погоден за јасно обложување, дамка или боја. Едноставните и елегантни линии нудат чист изглед. Вистинското дрво нуди извонредна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со прекрасни житни обрасци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ