• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2. Високо Квалитетен Објектив За Телефото Конверзија За Sony Handycam HDR-SR7

2. Високо Квалитетен Објектив За Телефото Конверзија За Sony Handycam HDR-SR7

 
DEN 8464.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Доближете се многу поблиску до акцијата со овој објектив за конверзија на телефото од професионално одделение. Одлично за спорт, сценографија и настани! Оваа Ставка Вклучува : Телефото Објектив, долен капак На Објективот, капаче За Леќи, торбичка за Леќи 2.0 х Телефото Објектив За Конверзија (Хром Финиш). Сите Стакло-Мултикоатирани Оптика, Наменета За Видео Или Фотографија. Навој За Прифаќање Филтри За Леќи. Автоматско Фокусирање Со Екстремна Брзина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ