• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
4 h 4 d 36 w песочна фаула дрво камин Мантел, дамка од орев

4 h 4 d 36 w песочна фаула дрво камин Мантел, дамка од орев

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите мантили од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентичните греди на дел од времето и времето за инсталација. Овие рачно насликани, лесни композитни мантили се едноставни за инсталирање преку дрво блок безбедно прикачени на столпчиња во кое било камин или wallид. Можете исто така да ги користите како функционално уметничко дело или убава полица за лебдечки. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Користете како камин мантил или лебдечка полица. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустливо за распаѓање, оштетување на водата и нема да се искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ