• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Во. Таванот Решетка И Домување; Користи Во. Канал

Во. Таванот Решетка И Домување; Користи Во. Канал

 
DEN 1903.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако ви требаат повеќе од две точки за вентилација во голема бања едноставно додадете дополнителна Решетка За Проширување На Fantech на единиците Со Двојна Решетка на Fantech се Вклопува помеѓу конструкцијата 2x8-Производител : Systemair 7 Инчи. Таванот Решетка И Домување; Користи 6 Во. Канал.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ