• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства SS8633DDM Папилон Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства SS8633DDM Папилон Јадење Сушење Мат, 21

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства SS8633 DDM Папилон Јадење Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични папилон уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ