• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ултра ХД кармин - # Ирис од Ревлон за жени - 0. Оз кармин

Ултра ХД кармин - Ирис од Ревлон за жени - 0. Оз кармин

 
DEN 224.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Revlon Ultra HD Lip Lacquer е следната генерација на лаки за усни. Дава прекрасен сјај на лак со жив, лесна боја и професионален апликатор за четки. Revlon Ultra HD Lip Lacquer е следната генерација на лаки за усни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ