• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Конкорд Глобал Барселона Колекција Валенсија Површина Килим 3 '3 х4 '7 - Мулти Сива

Конкорд Глобал Барселона Колекција Валенсија Површина Килим 3 '3 х4 '7 - Мулти Сива

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Загрејте го вашиот дом или канцеларија со прекрасниот Тепих Во Областа Барселона. Овој килим има ткаенини отпорни на дамки и долготрајни материјали, останувајќи во одлична форма со текот на времето. Оваа конструкција е вткаена на памучна основа од мешавина од олефин и полиестерски предива, богата со визуелен изглед што покажува сложени детали. Килимот нуди неверојатна мекост и издржливост, изработен од 70% полиестер, 30% мешавина од полипропилен, што го прави издржлива опција со импресивна долговечност. Моделите имаат потресен мотив и прикажуваат излитено-шик изглед. Дизајниран со повеќебојни елементи, овој килим го додава пријатниот и префинет изглед на вашата област за недооценен допир на elegance.It има густ краток куп, вкрстена ткаена конструкција, и бидејќи ова се одликува со редовна ткаена подлога, се препорачува тепих. Загрејте го вашиот дом или канцеларија со прекрасниот Тепих Во Областа Барселона.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ