• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нурисон Алоха Затворен Отворен Слонова Коска Сина 5 '3 Тркалезна Површина Килим

Нурисон Алоха Затворен Отворен Слонова Коска Сина 5 '3 Тркалезна Површина Килим

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа сончева и сензационална колекција на рамни ткаени внатрешни/надворешни килими е убава, практична и совршена за области со голем сообраќај. Со својот привлечен асортиман на класични и современи дизајни, примамливи палети на бои и прекрасни текстури, овие повеќенаменски килими ќе си дозволат воздух со едноставна софистицираност во секоја средина. Задебелените, вртливи винова лоза и цвеќињата на овој надворешен тепих Алоха носат зачудувачки шаблон во вашиот двор, трем, палуба или изваден двор. Високо-ниско ткаење, претставено во меки нијанси на сина, жолта, зелена и црвена боја. комбинира текстурни обрасци со сложено ткаена основа за исклучителен изглед и чувство. Создаден од врвни влакна отпорни на дамки за долго абење и ниско одржување : едноставно исплакнете со црево и исушете го воздухот. За да го продолжите животот на вашиот килим, донесете во затворени простории за време на екстремни временски услови. Цветниот тепих на отворено додава поп на моделот што привлекува внимание на вашиот декор. Машина изработена од полипропилен отпорен на дамки. Висока ниска, 0,25-инчна висина на килим. Рамно ткаење со подигнати, исечени обрасци за пријатно текстурирано чувство. Лесно за чистење : Едноставно исплакнете со црево и исушете го воздухот. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ