• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кожен Ретро Лак Поддржува Удобни Сандали Со Тркалезни Прсти За Жени Дизајн За Заштита На Прстите Летна Плажа Снабдување

Кожен Ретро Лак Поддржува Удобни Сандали Со Тркалезни Прсти За Жени Дизајн За Заштита На Прстите Летна Плажа Снабдување

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да ги носите само за шетање.Дише : Издржлив и мек висококвалитетен горен дел спречете ги стапалата да се потат, нема потреба да се грижите за миризливи стапала3.Карактеристики : 1. Тоа ќе ја намали секоја болка во стапалото до максимум кога стоите или одите подолг временски период.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ